R-TEC Garaj Kapısı Motorları

R-TEC garaj kapısı motorları aslında hayattaki mutluluğunuzun anahtarıdır. Çok iddialı mı olduğunu düşünebilirsiniz emin olun az bile söylediğimizi düşünüyoruz.

Garaj kapı motorları dediğimiz gibi önemsememeye dikkat edin. Günde bir iki kez çalışan sistemler olabilir ama risk analizi yapıldığında, günde yüzlerce kez çalışan sistemlerden daha fazla riske sahip olduğunu görebilmekteyiz.

Bu yüzden garaj kapı türünüz ve açma kapanma sistemi ne olursa olsun, ona uygun bir garaj kapı motoru seçmek gerekir. Bundan ötürü r-tec Türkiye pazarında yerli üretimi tercih etmenize olanak sağlar.

Mevcut evdeki veya işyerindeki garajlara her ne kadar araçlarımızı koyabiliyor olsak da, araçlarımızın haricinde önemli eşyalarımızı da koyarak biraz olsun güven altına almaktayız. Bu yüzden garaj kapı motorlarını ve otomasyonlarını doğru seçilmesi dışarıdan farklı kumandalar ve farklı cihazlar ile açılmasını da önlememiz gerekir.

Garaj kapısı ve garaj kapısı motorları uzun yıllar birikim yapıp aldığımız arabamızı veya çok özel olan araçlarımızı koruyabilmektedir. Araçlarımıza bu kadar çok para harcarken onu korumak için kullandığınız garaj kapısını da doğru seçmeniz gerekmektedir. Tabi ki en pahalı olan garaj kapısını yaptırın veya en pahalı motorları alın demiyoruz. Ancak doğru garaj kapısı ve motorunun seçimi oldukça önem taşımaktadır. Uygun ve ucuz olsun diye aldığınız bir garaj kapısı ve motoru belki de siz garaj kapınızı açık unuttuğunuzda kendiliğinden kapatmaz veya sıklıkla garaj kapınız ve motorunuzda sıklıkla arızalar meydana gelebilir. Bu gibi durumlarda oldukça pişman olabilirsiniz.

Eroğlu Otomatik Kapı Sistemleri garaj kapısı ve motorları konusunda uzun yıllardır çok önemli tecrübelere sahiptir. Eroğlu Otomasyon olarak Türkiye’de yerli üretim olan R-TEC garaj kapısı ve motorlarının satışı ve yetkili servis hizmetini yapmaktayız.

Garaj Kapı Motorları seçimi aslında basit olabilir. Ama yine de uzun yıllar bu sektörde uzmanlaşmış doğru kişiler tarafından yapılmalıdır. Çünkü garaj kapınız için uygun olan sistemler belirlenmeli, belirlenen sistemler üzerinden en uygun olan garaj kapısı ve motoru seçilmelidir.

Garaj kapı motoru seçilirken tabi ki garaj kapınızın ölüleri yani boyutları da önemlidir. Her türlü ihtimallere karşı motorlu garaj kapıları el ile ve manuel olarak da açılıp kapatılabilir bir garaj kapısı sistemi olması çok önemlidir.

Garaj Kapısı Motorları otomatik olabileceği gibi tamamen farklı sistemler manuel de olabilir. Ancak Seksiyonel tavana açılır, stor rulo halinde toplanır ve bir bütün yekpare olan kapılarda otomatik garaj kapısı motoru kullanılması tavsiye ediyoruz.

Garaj Kapısı Motorlarının bakımları da kolay ve basittir. Ancak sıklıkla kullanılmaması ve periyodik bakımlarının yapılmaması durumunda garaj kapınız ve garaj kapı motorunuz arıza yapabilir, bu gibi durumlarda firmamız servis hizmeti vermektedir. Garaj Kapısı ve motor satışlarının yanında Eroğlu Otomatik Kapı Sistemleri size bu konuda yardımcı olmaya devam etmektedir.

R-TEC Garaj Kapı Motorları özellikle sektörde kullanılan diğer motor türlerine göre oldukça küçük ve hafiftir. R-TEC garaj kapı motorları akü bağlanıp çalıştırılabilir. Sisteme ilave edilen aküler sayesinde elektrik kesintilerinde aküler devreye girer ve garaj kapınız çalışmaya devam eder.

Aslında garajdan çıksanız bile birçok sistemde garaj kapısı kendiliğinden otomatik kapanacaktır. Veya otomatik kapanma esnasında güvenlik sorunu yaratacak bir durum algılandığında kapanma işlemi durmasını sağlayan fotoseller de birçok garaj kapı motorunda standart olarak bulunmaktadır.

R-TEC PULL 1000 VE R-TEC ROLLS 1200 GARAJ KAPISI MOTOR ÖZELLİKLERİ

-Garaj Kapısı Motorları  Garage Door Operators

-Zincir ya da kayış sistemi ile konsol mekanizmalı motorlardır. Mechanism console with chain or belt system should engines.

– Yavaş başla yavaş dur / Soft start soft stop

– Yoğun kullanıma uygun / Intensive use

– Kontrol ünitesi ve alıcısı üzerinde / With control unit and receiver

– Otomatik kapanma / Automatic closing

Engel tanıma özelliği / Obstacle recognition

– Değiştirilebilir motor hız ayarına sahiptir / Adjustable speed

A

 

Benzer Gönderiler

bir yorum bırakın