Somfy Otomatik Kapı

Somfy de bu üretici firmalardan birisi konumunda bulunmakta ve uzun yıllardır ülkemizde faaliyet göstermektedir. Somfy otomatik kapı insanların yaşam kalitelerini artırmakta ve daha rahat bir hayat sürmelerine katkı sağlamaktadır. Park alanları, siteler, garajlar ve endüstriyel alanlar gibi farklı yerlerin girişlerinde kullanılan bu kapılar sayesinde insanlar rahat bir şekilde bu yerlere giriş çıkış yapabilmektedir. Ayrıca firmanın ürünleri ile uyumlu şekilde çalışan kumandalar sayesinde insanlar el değmeden bu kapıları açabilmektedir.

Somfy Otomatik Kapı Özellikleri

Somfy otomatik kapı özellikleri insanların ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik olup ürünlerde farklılık gösterebilmektedir. Devasa kapılar için kullanılan motor ve diğer elemanların özellikleri ile daha küçük kapıları için kullanılan ürünlerin özellikleri farklılık göstermektedir. Böylece insanların ihtiyaçları daha etkili bir şekilde karşılanmaktadır. Kapıların özellikleri arasında güvenlik sistemleri dikkat çekmektedir. Güvenlik standartlarına uygun olarak üretilen kapılarda herhangi bir cisme çarpmadan önce durma ve ters yönde hareket etme özelliği bulunmaktadır. Söz konusu özellik sayesinde kapılardan kaynaklanan sorunlar yaşanmamakta ve insanlar kendilerini daha da güvende hissetmektedir. Bunun dışında kapılarla uyumlu bir şekilde verilen kumandalar dışında kötü niyetli kişiler tarafından kapıları kontrol etme girişimleri özel koruma sistemleri sayesinde engellenmekte ve bu da ayrı bir güvenlik sağlamaktadır.

Somfy Otomatik Kapı ve Sağlanan Kolaylıklar

Somfy otomatik kapı ürünleri üretimlerinde ülkemizin iklimi de dikkat alınmakta ve buna uygun üretimler yapılmaktadır. Dolayısıyla söz konusu ürünler hem çok sıcak iklimlerde hem de çok soğuk iklimlerde rahatlıkla göre yapabilmektedir. Bu ürünler ortalama olarak -20 derece ile 50 derece arasında sorunsuz olarak çalışabilmekte ve insanlar bu hava şartlarında kapılara ellerini dahi değmeden açabilmektedir. Kumanda dışında özel tanıma sistemleri sayesinde kapılar kendilerine tanımlanan araçları algıladıklarında otomatik olarak açılmakta ve bu da farklı bir kolaylık olarak dikkat çekmektedir.

Benzer Gönderiler

bir yorum bırakın