Yana Kayar Kapı Motoru

Yana Kayar Kapı Motoru, özellikle otomatik bahçe kapılarında oldukça fazla kullanılan bir modeldir. Öyle ki, yana kayar kapı motorları otomatik bahçelerin yarısından daha da fazlasında kullanıldığını söyleyebiliriz.

Aslında her ne kadar bahçe kapılarında kullanılıyor desek te bu sadece ev, site gibi yerlerin girişleri olarak aklımızda yer etmesin. Fabrikalar da, özellikle yükleme, mal kabul, ön giriş kısımların da oldukça fazla kullanılıyor.

Yana kayar kapıların oldukça basit bire çalışma sistemi vardır. Yere döşenen ray üzerinde kapı tekerlekler vasıtası ile hareket eder. Elbette bu hareketi yana kayar motor vermektedir.

Yıllardan beridir otomatik kapı ve otomasyon sistemleri konusunda hizmet veren firmamız, yana kayar otomatik kapılar konusunda oldukça uzmanlaşmıştır. Bugüne kadar sayısız müşterimize yana kayar kapı, yana kayar kapı motorları ile ilgili gerek satış gerekse servis konusunda hizmet vermiş bulunmaktayız.

Firmamız yana kayar kapılar için motor üreten Faac, Nice ve BFT gibi markaların yana kayar motorlarını satmakla kalmıyor aynı zamanda bu markaların yetkili servis hizmetini de vermektedir. Elbette çalıştığımız, sattığımız ve servis hizmetini verdiğimiz yana kayar motorları bu markalarla sınırlı değil.

Yana kayar kapı motorları, birkaç yüz kilogramdan tutun birkaç ton ağırlığa sahip değişik ağırlıktaki kapılar için üretilmektedir. Size en uygun olan modeli belirlemek için kapı motorunuzu belirlerken sadece kapı ağırlığı değil, açma ve kapanma hızları, çalışma yoğunlukları gibi kriterleri de göz önüne almak gerekmektedir.

Yana kayar kapı motorlarında kullanılan teknoloji sayesinde artık otomasyon sistemi içerisine farklı birçok ilave özelliği entegre etmek mümkün olmaktadır. Farklı parametreler ile yapacağınız ayarlar neticesinde kapının çalışma sistemini kendi kullanım özelliklerinize göre ayarlayabilirsiniz. Ayrıca bazı markaların yana kayar kapı motorları direkt güneş enerjisi ile de çalışabilmektedir.

Bizden hizmet almak, daha fazla bilgi almak veya aklınıza takılan herhangi bir soru sormak için hemen bizi arayabilirsiniz.

20150515_184015

Benzer Gönderiler

bir yorum bırakın