Sürgülü Kapı Sistemleri Fiyatları

Sürgülü Kapı Sistemleri Fiyatları

İnsanların kullanmış olduğu ürünler zaman içinde değişim geçirmekte olup bu değişimler bazen dekoratif yönden bazen ise kolaylık yönünden olmaktadır. Dekoratif yönden yapılan değişikliklerde genellikle desenler ve motifler eklenirken kolaylık yönünden yapılan değişiklikler sonucunda ürünlerin tamamı değişmektedir. Evlerde kullanılan kapılarda zaman içinde böyle değişimler geçirmiş ve geçirmeye de devam etmektedir. Önce dekoratif amaçlı olarak yapılan değişimler daha sonra ise kolaylıkla birleşmeye başlamıştır. Söz konusu değişim ise insanların bu yöndeki ihtiyaçlarına cevap verebilme adına yapılmaktadır. Bu kapılardan birisi olan sürgülü kapılar son dönemde çok daha fazla kullanılmaya başlamıştır. Sürgülü kapı sistemleri fiyatları ise ürünlerin özellikleri ve boyutları gibi farklı unsurlara göre farklılık göstermektedir.

Sürgülü Kapı Sistemleri Fiyatları ve Fiyat Farklılıkları

Kapılar insanların bulunduğu bütün yapılarda yer almaktadır. İnsanlar tarafından farklı amaçlarla kullanılan kapıların sürgülü olması durumunda farklı avantajlara sahip olmaktadır. Bunlardan en önemlisi kapıların çok az alan kaplamasıdır. Az alan kaplayan kapılar özellikle açılırken büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Bu kolaylık sayesinde daha kullanışlı olan kapılar evlerin çok daha şık görünmesini sağlamaktadır. Sürgülü kapı sistemleri fiyatları ise farklı unsurlara göre farklılık göstermektedir. Bunlardan bir tanesi kapıların yapıldığı malzemelerdir. Bu kapılar ahşap olabildiği gibi farklı malzemelerden de yapılabilmektedir. Özellikle ahşap olduğunda kullanılan ağacın türü çok önemli olup fiyatlara doğrudan etki etmektedir. Farklı ağaçlar farklı fiyatlar anlamına gelmektedir. Ayrıca ahşap üzerine yapılan işçilikte fiyatları fazlaca etkilemektedir. İnce işçiliğin bulunduğu sürgülü kapılar çok daha yüksek fiyatlı olabilirken işçiliği az olduğu kapılar ise daha uygun fiyatlıdır.

Sürgülü Kapı Sistemleri Fiyatları ve Ürün Özellikleri

Sürgülü kapı sistemleri fiyatları tercih edilecek olan ürüne göre farklılık göstermektedir. Tek sıralı sürme sistemine sahip olan ortalama bir kapının fiyatı 800 TL civarındadır. Çift sıralı olanları da bu fiyata almak mümkündür. Bunun haricinde farklı motiflerin olduğu kapıların fiyatları ise 1500 TL ile 8000 TL arasında değişmektedir. Ayrıca sürgülü olan kapıların otomatik olanları da bulunmakta ve bunların fiyatları ise 5000 TL civarındadır. Bahçe gibi alanların girişlerinde kullanılan ürünlerin özellikleri ise oldukça fazladır.

Sürgülü Kapı Motoru
Sürgülü Kapı Sistemleri

Benzer Gönderiler

bir yorum bırakın