Garaj Kapı Servisi

Garaj kapı servisine ihtiyacınız var ise canınız oldukça sıkılmış olabilir. Sakin olup can sıkıntınızı bir kenara bırakıp bir keyif kahvesi yudumlayabilirsiniz, çünkü biz varız.

Garaj kapılarınızı oldukça az kullanırsınız. Genelde sabah evden çıkınca ve akşam eve giderken kullandığınız garaj kapılarınızın arızalanması genelde ya yorgun olduğunuz bir ana denk gelir veya oldukça kısıtlı bir zaman diliminizde size sıkıntı çıkartabilir.

Kapıyı bu halde bırakıp gitmek de oldukça basit bir şey değildir. Elbette bizim gibi konusunda uzman ve güvenilir bir garaj kapı servis hizmeti veren bir yer ile çalışmıyorsanız.

Genelde garaj kapılarında kullanılan motorlar uzun süre bakım gerektirmez motorlardır. Ancak hareketli parçalar olsun, gerekse fazla çalışmasa da motorlarda olsun bir takım sorunlar çıkabilir.

İşin en kötüsü aracınız garajda da kapalı kalmış olabilir. Böyle durumlarda hemen bizi arayıp garaj kapı servis hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Elbette onarım konuları verdiğimiz servis hizmetinin en başında yer almaktadır. Burada firmamız yerinde servis hizmeti ilkesini belirlediği için, kapınız ile ilgili oluşan sorunu hemen orada gidermeye çalışacaktır. Ancak özellikle başta elektronik devreler ve garaj kapı motorları gibi bazı parçalar teknik servis atölyemize gitmesi ve orada tamiri yapılması da gerekebilir.

Böyle durumlarda en kısa sürede işlemleri gerçekleştirebiliyoruz. Ancak hiçbir koşul altında müşterilerimizden onay almadan tamir işlemi yapmıyoruz.

Onarım haricinde garaj kapınızı söküp başka bir yere nakletmek isteyebilirsiniz. Söküm burada eğer mümkün ise tekrar kullanılacak sistem için hayati önem taşır. Çünkü düzgün bir demonte işlemi yapılmaz ise sistemi bir başka yerde kullanamayabilirsiniz.

Bununla beraberi, garaj kapı servis hizmetlerimiz arasında periyodik bakım hizmetleri de bulunmaktadır. Sadece motorlar değil, diğer elektronik ve hareketli parçalar için, kısaca tüm sistemi daha uzun ve daha az risk altında kullanmak için, periyodik bakım oldukça önem taşımaktadır.

images (1)

Benzer Gönderiler

bir yorum bırakın