BFT Motor Türkiye

BFT Motor Türkiye

İnsanları yaşamları zaman içinde yaşanan teknolojik gelişmelerden etkilenmekte ve kolaylaşmaktadır. Söz konusu durum bir süreklilik içinde olup her yeni gün ya yeni bir gelişme yaşanmakta ya da mevcut olan daha da iyi seviyelere gelmektedir. Bu gelişmeler arasında yer alan otomatik kapı sistemleri uzun zamandır kullanılmaktadır. Fakat sürekli gelişim halinde olan sektör insanların ihtiyaçlarını daha etkin bir şekilde gidermek için yoğun çaba göstermektedir. Otomatik kapı ve bariyer sistemleri üreticileri arasında yer alan BFT de bunun için özel çaba harcamaktadır. Uzun yıllardır ülkemizde hizmet veren firma BFT motor Türkiye sayesinde ürünlerinden tam performans almakta ve insanların ihtiyaçları noktasında en fazla tercih ettiği markalardan bir tanesi olmaktadır.

BFT Motor Türkiye ve Ürün Çeşitleri

BFT tarafından üretilen ürünlerin tamamında kullanılan BFT motor Türkiye kapıların ya da bariyer sistemlerinin yüksek performans ile çalışmasını sağlamaktadır. Bahçe, garaj ve endüstriyel alan gibi yerlerin girişlerin kullanılan ürünlerin en önemli parçası olan motorların farklı çeşit ve modelleri bulunmaktadır. Firmanın ürün yelpazesinin oldukça geniş olması insanların kendi ihtiyaçlarını buradan rahatlıkla karşılamasını sağlamaktadır. Kapıların ağırlıkları ve boyutlarına bağlı olarak farklı kapasitede kullanılan motorlar böylece daha yüksek verim alınmasını sağlamaktadır. Ayrıca yine söz konusu motorların kapılara göre de türleri bulunmaktadır. Yana kayar, kanatlı ve seksiyonel gibi kapı türlerinin tamamında farklı motorlar kullanılmakta olup bu da ciddi bir avantaj sağlamaktadır.

BFT Motor Türkiye ve Ürün Özellikleri

BFT motor Türkiye ürünleri incelendiğinde bazı motorların 3.500 kg’a kadar olan kapılarda kullanıldığı görülürken bazıları ise 500 kg’a kadar olan kapılarda kullanılabilmektedir. Söz konusu durum kişi ya da kurumların kendi girişlerinde bulunan kapılara en uygun modeli bulmalarını sağlamaktadır. Kapılarda bulunan sistemlerde yine bu ihtiyaca ve güvenliğe yönelik olup oldukça önemli bir işlev görmektedir. Farklı güvenlik sistemlerinin yer aldığı kapılarda bulunan çarpma emniyeti sayesinde çarpma anında motorlar durmakta ve hemen ters yöne hareket başlamaktadır. Böylece de insanların ya da araçların zarar görmesi büyük ölçüde engellenmiş olmaktadır.

Benzer Gönderiler