Ucuz Kanatlı Kapı Motoru

Ucuz kanatlı kapı motoru

Otomasyon bir işin makine ile insan arasında paylaştırılmasıdır. Kapı motorları da otomasyon sektörünün en önemli ürünlerindendir. Kanatlı kapı motorları diğer ismi ile dairesel tip kapı motorları Türkiye’de sıklıkla tercih edilen ürünlerdendir. Ev, site bahçelerinde, işyerlerinin mal indirme yükleme noktalarında  kanatlı kapı motorları tercih edilir. Eroğlu otomasyon 5 yıldır kesintisiz bir şekilde geniş marka seçenekleri ve uzman ekipleriyle sizlere hizmet vermektedir.  Eroğlu otomasyon tarafından montajı yapılan ucuz kanatlı kapı motorları birçok noktada hizmetinizdedir.  Kanatlı kapıların yana kayar kapılara göre en büyük avantajı kapının gövdesinin uzunluğuna göre açılış yönünde ek alan ihtiyacı olmamasıdır. Burda önemli nokta kapının açılırken, açıldığı yönde cisim, insan ya da araç bulunmamalıdır.

Ucuz kanatlı kapı motoru tipleri

Eroğlu otomasyon tarafından kanatlı kapı motorlarında sektörün lideri FAAC motor kullanılmaktadır. İhtiyaca göre bir çok tip bulunmaktadır. Kanatlı kapı motoru FAAC 400 serisi; hidrolik 230 v motordur. Çok sessiz hareket sağlar ve güç kesintisi durumunda manuel kullanılabilir. Mafsal kollu elektromekanik FAAC motor; basit kurulum, güç kesintisi durumunda manuel kullanım ve acil durum bataryası, açılırken engel tespiti halinde kendiliğinden durma. Kanatlı kapı motoru FAAC 413 serisi 230 v motordur. Alüminyum gövdeye sahiptir. Engel tespit cihazı içermektedir. 24 volt serisi de mevcuttur.

Neden ucuz kanatlı kapı motoru ?

Eroğlu otomasyon ürünlerinde üstün italyan teknolojisi FAAC motorlarını kullanmaktadır. Eroğlu otomasyon FAAC motor Türkiye ürünlerinin satış ve satış sonrası hizmetler merkezidir.  İş dünyasının FAAC motoru açık ara tercih etmesindeki temel sebep markanın sağladığı dayanıklılık, kalite ve işletme maliyetleri konusunda rakiplerine karşı üstün performansıdır. FAAC motorlar ile ayrı bir üne sahiptir. Bu motorlar -20 ile 50 derece gibi iklim koşullarında sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. FAAC motorları Amerika Birleşik Devletleri, Fransa, İngiltere, İsviçre, Hollanda, Hindistan gibi ülkelerde sıklıkla tercih edilmektedir. Ucuz kanatlı kapılar taşıdığı FAAC motoru kalitesi ile tüketiciye uzun yıllar sorunsuz bir şekilde hizmet etmeyi garanti etmektedir.  Ürünler sanayi ve ticaret bakanlığı hükümleri gereğince garanti kapsamı altındadır.

Benzer Gönderiler

bir yorum bırakın