MOTORLU BAHÇE KAPISI

Bahçelerde, özellikle geniş araziye yayılmış, motorlu araç giriş çıkışı çok olan alanlarda motorlu bahçe kapısı seçmek pratik olmaktadır. Bu şekilde, giriş çıkışlarda sensör ile algılama yapan kapılar, kişiler araçtan inmeden otomatik olarak açılacak, ardından kapanacaktır. Kamera sistemi de giriş çıkışlarda kimlerin girdiğini ve çıktığını net şekilde kaydedecektir. Firmamızda birçok kaliteli ve estetik model arasından seçimlerinizi yapabilirsiniz.

Kapı modellerinde genellikle kullanım kolaylığı açısından ve fazla yer kaplamaması sayesinde yana kayar motorlu bahçe kapısı modelleri çokça tercih edilmektedir. Bu modeller hem garaj hem de bahçe kapısı olarak kullanılabilmektedir. Bir kapın sisteminin ağırlığı genellikle 500 kg ile 2000 kg arasında değişmektedir. Öte yandan, kapının açılma kapanma yani kullanılma sayısına göre de motor sistemi sınıflandırılmaktadır. Otomatik bahçe kapısı sistemlerinde, kapı modelinin yanında sistemin kurulması için otomatik kapı motoru bulunmaktadır. Bunun yanında, sistemin çalışmasını sağlayan elektronik akıllı kart, emniyet fotoseli, flaşör, gramiyer dişli ve manuel anahtar parçaları bulunmaktadır. Firmamızdan tüm sistemin elemanlarını eksiksiz olarak alabilirsiniz.

Motorlu bahçe kapısı için kullanılan malzeme genellikle ferforje olmaktadır. Bu malzeme hem estetik olmakta, hem de hafif olduğundan kullanımı kolay olmaktadır. Başka malzemeler de kullanılabilmektedir modellerin hazırlanmasında. Sistem kurulması, uygun modelin belirlenmesi, kullanım sırasında bir sorun olması ve diğer detaylar için her zaman firmamızdan yardım alabilirsiniz. Her aşamada sizinleyiz ve modellerimiz de garantilidir. Orijinal parçalar kullanmaktayız. Markaların kesinlikle orijinal ürünleri modellerimizde kullanılmaktadır. Motorlu modellerde motorlar ve diğer aparatlar alanında en profesyonel firmalardan seçilmektedir. Bizimle irtibata geçmek için telefonlarımızdan ya da internet sitemizden yararlanabilirsiniz. Personelimiz size yardımcı olacaktır. Şimdiye kadar birçok alanda harika bahçe kapıları yaptık. Memnun kullanıcılarımız sayesinde her geçen gün büyümekteyiz.

Benzer Gönderiler

bir yorum bırakın