OTOMATİK SEKSİYONEL KAPI

Sanayi kuruluşları başta olmak üzere birçok alanda yaygın olarak kullanılan seksiyonel kapılar otomatik özelliği ile ihtiyacınız olan her alanda uygun bir kullanım sağlamaktadır. Otomatik Seksiyonel Kapı sistemleri özel konutlar, garajlar, otoparklar, oto servis galerileri, sanayi ve üretim depoları gibi alanlarda tercih edebileceğiniz sistemlerdir. Genel olarak kullanılan kapı sistemlerine kıyasla otomatik seksiyonel kapılar birçok yönden yüksek avantaj sağlamaktadır. Seksiyonel kapılar dikey olarak yukarı toplanabilme özelliği ile iç mekânlarda daha fazla kullanım alanı sağlamaktadır. Mükemmel derecede ısı ve ses yalıtımı sağlayan otomatik kapıların kullanımı da oldukça kolaydır. Her türlü binanın girişimine monte edilebilme özelliğine sahip olan seksiyonel kapı sistemleri dış görünüm açısından da estetik bir duruş sağlamaktadır.
Günlük iş hayatında kullanılan kapı sistemlerinin aksine otomatik kapılar birçok alanda sağlamış oldukları avantaj sayesinde geniş bir kullanım alanına sahiptir. Hem çalışanların hem de müşterilerinin güvenliğini sağlamak amacıyla da tercih edebileceğiniz Otomatik Seksiyonel Kapı sistemleri tam donanımlı yalıtıma sahiptir. Seksiyonel kapılarda en çok tercih edilen açma kapama yöntemleri arasında kumanda sistemi ilk sırada yer almaktadır. Müşterilerin gereksinimine uygun olan özelliklerde kullanım alanlarının yoğunluğuna göre farklı çeşitlerde üretilmektedir.
Endüstriyel ve konut tipi seksiyonel kapılar kullanım alanlarına göre değişiklik gösteren özelliktedir. Konut tipi olarak bilinen seksiyonel kapılar garaj kapıları gibi alanlarda uzaktan kumanda sistemi ile kullanılmaktadır. Endüstriyel kapı sistemleri trafik yoğunluğunun yüksek olduğu alanlarda oldukça sağlam bir sistem olarak bilinmektedir. Otomatik Seksiyonel Kapı sistemlerinin teknik özelliği standart genişliklerde üretimi yapılmaktadır. Emniyetli, güvenli ve sağlam yapıda sistemler olarak bilinen seksiyonel kapılar kullanım bakımından da sağlamış olduğu kolaylık sayesinde geniş bir kullanım alanına sahiptir. Her türlü mimariye de uygun olarak üretilen seksiyonel kapılar güvenlik içeren alanlarda da doğru tercih olacaktır.

Seksiyonel Garaj Kapısı
Ucuz Garaj Kapısı

bir yorum bırakın