Otomatik Kapı


Günümüzde Otomatik Kapı sistemlerinde yüksek teknolojili ürünler kullanılmaktadır. Uzaktan kumandalı, Mikroişlemcili kontrol panelleri, lazer veya kızıl ötesi alıcılarla donanmış Otomatik Kapılar büyük konfor ve güvenlik sağlamaktadır. Seksiyonel kapılar mevcut sistemler arasında içerdiği malzeme ve özellikler itibariyle en kullanışlı ve en güvenli sistemlerdir.
Dikey raylar içerisinde tekerlek mekanizmasıyla sabitlenmiş yatay panellerin hareket ettirilmesi prensibiyle çalışır. İçerisinde motor yüküne hafifletmek ve manuel kullanımı kolaylaştırmak amacıyla yaylar kullanılmaktadır. Kullanıcı isteği dışında açılması en zor sistem olmasından dolayı güvenlik en üst düzeydedir. Gerek teknolojisi gerekse kullanılan malzemesi standartların üstünde olması nedeni ile uzun yıllar sorunsuz kullanılır.
Garaj Kapıları ise Seksiyonel Garaj Kapısı, Panel Garaj Kapısı, Sarmal Garaj Kapısı, Stor Garaj Kapısı gibi çeşitlere ayrılır.

2002 yılından itibaren seçkin markaların dekorasyonlarının uygulamalarını yapan mimarlık firmalarıyla şirketimiz geleneği bozmadan çalışmalarına devam etmektedir.

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir