DASPİ BARİYER SİSTEMLERİ 1


Giriş çıkışların kontrolünü sağlamak ve kontrolsüz geçişleri önlemek amacıyla tercih edilen bariyerler her alanda yaygın olarak kullanılmaktadır. Gelişen teknoloji ile birlikte otomatik sistemlerin yaygın olarak kullanıldığı yapılar arasında bariyerler geniş bir kullanım alanına sahiptir. Daspi Bariyer sistemleri çeşitleri arasında kollu bariyer, mantar bariyerler ve otopark bariyerleri gibi birçok çeşidi bulunmaktadır. Hem can hem de mal güvenliği açısından güvenli giriş çıkış ve araç girişlerinin kontrolü için bariyer sistemleri oldukça ideal bir çözüm sağlamaktadır.

Bariyerler azami güvenlik oluşturmak için terör ya da saldırı riski bulunan alanlarda araç giriş çıkışlarının bir kontrol üzerinde ilerlemesi sağlanır. Güçlü fonksiyonlara sahip Daspi Bariyer sistemleri görsel olarak da şık bir görünüme sahiptir. Mevsimsel değişikliklere karşı sağlam bir yapıda üretimi yapılan bariyer sistemleri çürüme ve paslanma gibi durumlara karşı da dayanıklıdır. Giriş-çıkış kontrolü ve kontrolsüz yapılan girişleri önlemek amacıyla kullanacağınız bariyerler bu bağlamda en hızlı ve etkili çözümler arasında yer alır. Geniş bir çeşitliliği içinde barındıran bariyer sistemleri teknik özellikleri ve donanımları bakımından da oldukça kullanışlı bir üründür.

Yüksek güvenlik ihtiyacı duyduğunuz alanlarda kontrolü sağlamak amacıyla tercih edeceğiniz bariyerler geliştirilmiş bir güvenlik sistemi ürünüdür. Kontrollü ve güçlü bir motora sahip olan Daspi Bariyer sistemleri uzaktan kumanda, buton veya her türlü access control sistemi ile uyumlu olarak kullanılmaktadır. Bariyer sistemleri iş merkezleri, alışveriş merkezleri, plaza, resmi kurumlar, konsolosluk vb. yerlerde saha güvenliğini de sağlamak amacıyla tercih edilmektedir. Apartman giriş çıkış kontrollerini de sağlamak amacıyla tercih edebileceğiniz bariyerler yüksek güvenlik sağlayarak yaşam alanlarınızı daha güvenli bir hale getirir. Tercih edeceğiniz bariyer sistemleri kullanacağınız ortama göre tercih edilebilir ya da özel olarak da üretimi yapılmaktadır.


Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkında yorum “DASPİ BARİYER SİSTEMLERİ