Bft Bariyer Servisi


BFT Bariyer Servisi veren Eroğlu wp yılların verdiği tecrübe ile yanınızda olmaya devam ediyor.

Bariyer servisi ihtiyaçlarınız için başta BFT markası olmak üzere tüm marka ve modeller için bizi hemen arayabilirsiniz.

Bildiğiniz gibi bariyer sistemleri günümüzde en çok alış veriş merkezi gibi yüksek sayıda araçların giriş çıkış yaptığı otoparklarda gözümüze çarpmaktadır. Kollu bariyer olarak bilinen bu bariyerler her gün yüzlerce hatta binlerce kez açılıp kapanabilmektedir.

Bunun yanında yine daha farklı alanlarda kullanılan kollu bariyerlerin yanı sıra mantar tip dediğimiz kendi içinde bulunan asansörü sayesinde olduğu yerde yükselip inerek açılma-kapanmayı gerçekleştiren türde bariyerler de bulunmaktadır.

Kollu bariyerlerin çalışma sisteminde bariyer gövdesi içerisinde bulunan mekanizma, mekanizmaya bağlı yay ve bu mekanizmanın hareket ettirdiği bir kol bulunmaktadır.

Bariyer kolunun uzunluğu, açılma kapanma hızı gibi özellikler bariyer sisteminde bulunan motorun gücüne yani kapasitesine, bariyerlerin senkronize olarak birden fazla bariyerin aynı anda çalışması bariyer sistemlerinin wp sistemlerine yani elektronik devrelerine bağlıdır.

Ayrıca bariyerin üzerinde bulunabilecek diğer birçok ek ünite de yine bariyer sisteminin sahip olduğu elektronik ünitelere bağlı olarak değişmektedir.

Aşınan parçalar başında bariyerin içerisinde bulunan yay gelmektedir. Her ne kadar üreticiler bu yay için milyon defa kullanım garantileri sunsa da, kapasitesinin üzerinde kullanım başta olmak üzere birçok sebepten dolayı servis hizmeti ihtiyacınız doğabilir.

Bunun yanında araçların çok da nadiren olsa da, bariyer kolu veya gövdesine vurması sonucu hasar oluşturabilmektedir. Yine elektronik ünitelerde bazı hasar ve problemler oluşabilir.

İşte bütün bu sorunlarda olduğu gibi bu sorunlar oluşmadan, periyodik bakım başta olmak üzere ciddi arızalar oluşmasını önleyici bakım hizmetlerini de servis hizmetlerimiz kapsamında alabilirsiniz.

Mantar tip bariyerler ise genelde belirli yolları belirli saatler arasında trafiğe kapatmak veya trafiği düzenlemek için kullanılmaktadır. Yine senkronize çalışabildiği gibi bu bariyerler de merkezi bir alandan kontrol edilebilmektedir.

Bariyer servis hizmeti alırken sorunlarına en kısa sürede cevap verebilecek, kalıcı çözümler üretebilecek, mevcut işleyişinizi aksatmadan veya minimum etkilerle sorunu çözebilecek bir çözüm merkezi arıyorsanız Eroğlu wp sizin için en doğru adres olacaktır.

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir